İletişim formunu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Metrology Doctor, Türkiye’nin ilk Endüstriyel Metroloji topluluğunu kurmaya duyduğu aşkla yola çıktı.

Mühendisi, öğrencisi, meraklısı, üreticisi, son kullanıcısı… Türkiye’nin metroloji ve kalitecilerinin deneyimlerini paylaştığı, yeniliklere ve haberlere eriştiği, eğitimlerle desteklediği, iş imkanlarına ulaştığı bir platform tasarladık.

Bizden biri gibi olsun; okunduğunda anlaşılsın, samimi ve eğlenceli olsun, taraf tutmasın, özgürce yorumlansın ve katılımcılarını desteklesin istedik . Neler mi yapıyoruz; 

Metroloji haberleri:  Dünya çapında 3 boyutlu taşınabilir, manuel ve otomasyonlu ölçüm sistemleri, yazılımları, eğitimleri ve etkinlikleri, özetle; metroloji ve kalite kontrol dünyasından en son haberleri kendi dilimizde paylaşıyoruz.

Yeni ürün ve teknolojiler: Piyasaya sürülen yeni ürün ve teknolojileri inceliyor, deneyimliyor ve tarafsız bir şekilde yorumluyoruz.

Firma ve marka tanıtımları: Metroloji ve kalite kontrolde lider ve yeni kurulan firmaların tanıtımına katkı sunarak marka değerlerine destek oluyoruz.

Röportajlar & Uzman görüşleri: Ülkemizin gelişiminde önemli rol oynayan firmaların duayenleri, yöneticileri mühendisleri ve operatörleri ile kalite perspektifinden sohbet ediyor ve kanalımızda paylaşıyoruz.

Kullanıcı Deneyimleri: Problu ölçüm, taşınabilir metroloji, lazer ve optik tarayıcı, sensörler, endüstriyel tomografi ve yazılım kullanıcılarının pratikte yaşadığı deneyimleri paylaşıyoruz ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi için çalışıyoruz.

Seminer & organizasyon: Bilgi paylaştıkça güzel. Alanında uzman kişilerin paylaşımlarını rahat ve özgürce yapabildikleri, üretici, tedarikçi ve son kullanıcının bir araya geldiği etkinlikler düzenliyoruz.